Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Mechanik samochodów ciężarowych Holandia

Oferta pracy w Holandii

European Active Projects Ltd. KRAZ (2701) poszukuje dla holenderskiego pracodawcy Mechanik samochodów ciężarowych do pracy w Holandii.

Miejsce pracy: Holandia, Eindhoven

Opis stanowiska pracy:
Wymagane doświadczenie w pracy z samochodami marki Toyota, Suzuki, Lexus, Jeep i Alpha Romeo.

- Konserwacja samochodu
- Naprawa usterek w ciężarówkach różnych marek, Serwis
- Kompletowanie materiałów potrzebnych do naprawy ciężarówki
- Wymiana opon
- Praca samodzielna

Wymagania:
- Doświadczenie w zawodzie min. 4 lata
- Prawo jazdy (mile widziany własny samochód)
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
- Dokładność w wykonywanych obowiązkach

Opis oferty pracy:
- Holenderska umowę o pracę
- 450/475 euro netto tygodniowo
- 40 h pracy tygodniowo (możliwość pracy w nadgodzinach)
- Opłacone zakwaterowanie (1-osobowe pokoje)
- Praca na długi okres czasu
- Polskojęzyczna opieka administracyjna zapewniona przez klienta

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv na adres: anna@eap-ltd.pl

Powiększ

Powiększ

Ogłoszenie nr 595677

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-22 09:28:48
Ilość wyświetleń:
27
Stawka za godzinę:
12.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: kokosanka5
Państwo: Polska
Województwo: Pomorskie
Miasto: Gdańsk
Nr telefonu: 58 342 23 07

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: anna@eap-ltd.pl