Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Pakowaczka-Niemcy-bez języka

Oferta pracy w Niemczech

Aktualnie dla naszego Klienta Zakładów mięsnych w BIRKENFELD, poszukujemy osób na stanowisko:

Pakowaczka/Pakowacz

Miejsce pracy : PFORZHEIM (południe Niemiec)

Zadania :

- Pakowanie, foliowanie, taśmowanie, etykietowanie, obsługa maszyn

Wymagania :

- Doświadczenie na produkcji niewymagane
- Znajomość języka niemieckiego niewymagana
- Dyspozycyjność od zaraz oczekiwana
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
- Sumienność, rzetelność, zaangażowanie

Oferujemy :

- Umowę o pracę stałą( pierwsza na 6 msc-y, druga na czas nieokreślony) na warunkach niemieckich
- Pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz awansu w strukturze firmy
- Dla najlepszych nagrody i premie
- Zakwaterowanie w hotelu zakładowym
- Transport firmowym busem
- Rozpoczęcie pracy-jak najszybciej

Osoby zdecydowane proszę o przesłanie CV na mk@spidersys.eu

Powiększ

Ogłoszenie nr 595676

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-22 09:28:38
Ilość wyświetleń:
90
Stawka za godzinę:
8.60

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: spidersys
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Konin

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: mk@spidersys.eu