Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Operator krawędziarek CNC

Oferta pracy w Niemczech

Aktiv personal-service GmbH jest agencją pośrednictwa pracy w Niemczech. Jesteśmy agencją godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku. 25 oddziałów w całym kraju i 2000 pracowników podwierdzają naszą pracę.

Dla naszego klienta w okolicy Ulm poszukujemy

Opis stanowiska:
• Obsługa prasy krawędziowej CNC
• Nastawianie i programowanie maszyny
• Znajomość rysunku technicznego

Wymagamy:
• Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
• Znajomość języka niemieckiego przynajmniej na pożiomie komunikatywnym
• Chęć do podjęcia pracy w Niemczech i do przeprowadzki
• Gotowość do pracy w systemie zmianowyn
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka brutto / godz. + diety / dzień)
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem
• Zakwarterowanie organizowane przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy
• Bezplatne ubranie ochronne i robocze
• Wsparcie polskiego przedstawiciela na miejscu

Kontakt:
Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postacji CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kubiak@aktivpersonalservice.de

aktiv personal-service GmbH
Karoline Kubiak
Neue Straße 52
89073 Ulm

Powiększ

Ogłoszenie nr 595661

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-22 09:09:01
Ilość wyświetleń:
19
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: karolinekubiak
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Ulm

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kubiak@aktivpersonalservice.de