Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

SZUKAMY POKEMONA

Oferta pracy w Niemczech

Praca w hotelu położonym w malowniczym rejonie Badenii-Wirtembergii, polegająca na organizowaniu zajęć dla dzieci oraz opiece nad nimi.

Dla Mini-Clubu Pokémon w hotelu**** naszego klienta w szwarcwaldzie
poszukujemy Animatora/ke.

Oczekujemy:
-Kandydat/ka musi umiec dobrze po niemiecku- co najmniej B1 lub B2.
-Duża aktywność i kreatywność w organizowaniu czasu dzieciom.
-Wysoka kultura osobista.
-Doświadczenie nie jest wymagane.
-Dojazd na własną rękę lub za pośrednictwem naszego przewoźnika.

Obowiązki:
-Opieka nad dziećmi oraz tworzenie animacji w hotelowym klubie dziecięcym.
-Praca 8h - 5dni/ tydzień lub 8h- 5, 5dnia/tydzień

Oferujemy:
-Pracę od zaraz.
-Wynagrodzenie 1000- 1100 Euro/ mies.
-Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym oraz wyżywienie na miejscu w hotelu, już
wkalkulowane w wynagrodzenie.

Więcej naszych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej www.jobconnection24.pl

Jesteśmy niemiecka agencja pośrednictwa pracy z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami i restauracjami w Niemczech. Ciągle szukamy KELNEROW, KUCHARZY, POMOC KECHENNA .......
Wszystkie oferty pracy są przez nas sprawdzane. Współpracujemy tylko z zaufanymi pracodawcami. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Zawsze przedstawiamy ofertę pracy dopasowaną do konkretnych wymagań i oczekiwań. Zgłoś się do nas już dzis. i przyślij swój CV razem z aktualnym zdjęciem !

Powiększ

Ogłoszenie nr 595625

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2016-11-21 22:33:54
Ilość wyświetleń:
623
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: pracahotelpl
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Rybnik
Nr telefonu: +48 570 398 301

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@praca-hotel.pl