Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Pracownik produkcji w sektorze logistycznym

Oferta pracy w Holandii

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Codziennie dostajemy nowe oferty pracy od naszych sprawdzonych klientów. Bezpieczeństwo, fachowa pomoc w sprawach formalnych oraz zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze. Nasza Agencja działa legalnie w oparciu o certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego, zyskując wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 11653.

OPIS STANOWISKA PRACY:
- kompletowanie urządzeń mobilnych (smartfony, drukarki, tablety)
- składanie sprzętu typu I-watch
- pakowanie akcesoriów
- układanie skompletowanych produktów na palety

MIEJSCE PRACY: Holandia, Tilburg, Waalwijk.

NASZE OCZEKIWANIA:
- status osoby niekaranej
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- dyspozycyjność na dłuższy czas

OFERUJEMY:
- legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
- atrakcyjne wynagrodzenie (gwarantowana stawka godzinowa)
- mieszkanie służbowe na czas zakwaterowania
- ubezpieczenie zdrowotne
- pomoc w organizacji i rezerwacji transportu z Polski do Holandii

SPOSÓB APLIKACJI:
1. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na maila: biuro@goodjob.com.pl w treści wpisując: "MAGAZYN"
2. Rejestracja na stronie www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8
3. Telefon: 535-474-535

Powiększ

Ogłoszenie nr 595585

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2016-11-21 15:59:43
Ilość wyświetleń:
216
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: goodjob
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Wodzisław Śląski

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@goodjob.com.pl