Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Wyjedź jako opiekunka seniora do Niemiec! Polecam

Oferta pracy w Niemczech

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Nottuln- Niemcy
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ: Podopieczna przebywała w ostatnim czasie w szpitalu na niewydolność płuc, jest osłabiona, ma problemy w wypowiedzeniem swoich myśli, chodzi przy balkoniku, ma bóle kręgosłupa, ale dochodzi do siebie.
OBOWIĄZKI:
Opiekunka pomaga w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych pacjentki, przy higienie osobistej, kąpieli i nadzoruje podopieczną w codziennych sytuacjach. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, sprząta, pomaga w ogrodzie, zawozi panią Storp na różne wizyty: 2 w tyg. jeździ na akupunkturę, do masażysty, do fryzjera.
DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym na dole. U góry mieszka syn z żoną, ale żyją własnym życiem. Pani Ida przed chorobą była ciągle w ruchu przed chorobą, wyjazdy na kawę, ciastko, zakupy. Lubi czynnie spędzać czas.
OFERUJEMY:
- legalną pracę
- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia
- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy 1200 E na rękę + premia 200 E za pobyt w okresie Świąt i Nowego Roku!
- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- pomoc w przygotowaniu wyjazdu
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- zakup biletów w obie strony
- nie pobieramy żadnych prowizji
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt tel. 732 828 200 lub mailowy malgorzata.marek@pmh.info.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 595566

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-21 15:40:25
Ilość wyświetleń:
36
Stawka za godzinę:
1200.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: malgorzatamarek
Państwo: Polska
Nr telefonu: 732 828 200

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: malgorzata.marek@pmh.info.pl