Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Monter IZOLACJI TERMICZNYCH, Ocieplenie zewnetrzne

Oferta pracy we Francji

Francuska Agencja pracy AB2PRO France poszukuje kandydatów na stanowisko:
Praca w okolicach Strasburga
Opis stanowiska:
Łączenie i montowanie/demontowanie elementów izolacji termicznej,
Cięcie i dopasowywanie izolacji
Tynkowanie
Rozpoznawanie i użytkowanie klejów oraz szczeliw, niezbędnych do określonych łączeń,
Realizacja wykończeń z paroizolacji i wstępnie powlekanych,
Prefabrykacja i kładzenie izolacji metalowych na wszystkich rodzajach rurociągów, urządzeniach zewnętrznych i wyposażeniu,
Ustawianie elementów prostych z powłok metalowych,
Wymagania:
· Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
· Doświadczenie w montażu podlug Izolacji Termicznych
· Wymagany własny samochód na dojazdy do pracy (1 auto na ekipę)
· Mile widziana jest znajomość języka francuskiego
Oferujemy :
· Kontrakt na francuskich warunkach (ubezpieczenie socjalne i zdrowotne, składki emerytalne, podatki odprowadzane we Francji)
· Zakwaterowanie gwarantowane
· Opieka koordynatora polskojęzycznego: tłumaczenia i administracja
· 43h tygodniowo
· Atrakcyjne wynagtrodzenie
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na: jk@ab2pro.com tél:07.60.94.85.12 pon.-pt od godz.9 do 18
PALMA FRANCE 404 Chemain du champ de lière 69140Rillieux La Pape

Powiększ

Ogłoszenie nr 595563

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-21 15:19:41
Ilość wyświetleń:
104
Stawka za godzinę:
10.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Truc
Państwo: France
Nr telefonu: 0033760948512

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: jk@ab2pro.com