Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Komisjoner/ Pakowacz- praca do świąt- Lipsk

Oferta pracy w Niemczech

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednej z naszych spółek poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Komisjoner/ Pakowacz- praca do świąt
Miejsce pracy: Lipsk

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:
- przyjęcie towaru, segregacja, komisjonowanie używanej odzieży, płyt CD, gier, książek
- obsługa skanera i wózka elektrycznego

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- zaangażowanie i odpowiedzialność
- umiejętność pracy pod presją czasu
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- stawka 8,50 € brutto/h
- pakiet ubezpieczeń
- bezpłatny transport
- opiekę koordynatora
- zakwaterowanie
- praca do świąt!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: ogloszenia@issp.pl

w tytule maila podając nazwę stanowiska pracy

lub kontakt tel. 600 02 03 28

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie  z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Powiększ

Ogłoszenie nr 595548

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2016-11-21 14:42:36
Ilość wyświetleń:
358
Stawka za godzinę:
8.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ISSP

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: ogloszenia@issp.pl