Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Praca dla opiekunki w Wuppertal od zaraz - 1300 eu

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Wuppertalu, okolice Essen, Dortmund, Düsseldorf, Duisburg, Niemcy
Pan Fritz ma 93 lata, 170 cm wzrostu i waży około 80 kg. Senior cierpi na demencję i dezorientację, migotanie przedsionków, reumatyzm oraz niedosłyszy. Podopieczny bywa zdezorientowany. Starszy Pan może budzić się w nocy- do dyspozycji jest babyphone. Dwa razy dziennie podopiecznego odwiedza opieka medyczna, która podaje lekarstwa oraz zakłada opatrunki kompresyjne. Dwa razy w tygodniu przebywa w dziennym domu opieki.
Do zadań opiekunki należy nadzorowanie podopiecznego w ciągu dnia.
Pan Fritz wymaga pomocy przy przebieraniu oraz drobnej pomocy przy higienie. Większość czynności w łazience wykonuje sam, opiekunka musi zadbać przede wszystkim o jego dłonie. Ponadto opiekunka sprząta mieszkanie, prasuje i spędza z podopiecznym czas wolny. Zakupami oraz gotowaniem zajmuje się żona podopiecznego, która jest osobą niewymagającą opieki.
Dla opiekunki przygotowano pokój ze standardowym wyposażeniem oraz osobną łazienką. Na miejscu jest możliwość korzystania z Internetu. Poszukujemy Pań z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie na 2 miesiące, 1300 EUR netto miesięcznie + PREMIA za pobyt w okresie świąteczno- noworocznym 200 EUR netto.
Oferujemy legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie oraz korzystne warunki finansowe.
Zapewniamy pełne ubezpieczenie, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie oraz transport.
Przejrzysta i czytelna umowa, bez jakichkolwiek zobowiązań dłuższych niż czas trwania kontraktu. Podchodzimy indywidualnie do naszych opiekunów i ich podopiecznych. Dobierzemy podopiecznego odpowiednio do Państwa oczekiwań, kwalifikacji i umiejętności. Jeżeli powyższa oferta nie jest dla Pani/ Pana odpowiednia - proszę o kontakt. W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności.
Tel: 508 624 683
Mail:anna.kwiecinska@pmh.info.plPowiększ
    

Ogłoszenie nr 595537

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2016-11-21 14:34:32
Ilość wyświetleń:
40
Stawka za godzinę:
123.00Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PflegeMitHerzen24
Państwo: Germany
Nr telefonu: 508624683
Nr telefonu: 508624683
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: anna.kwiecinska@pmh.info.pl