Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka od 10.12 na 2msc do Pana

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy opiekunki osób starszych od 10.12.2016 lub kilka dni wcześniej - na 2msc.z KOMUNIKATYWNYM DOBRYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM LUB DOBRYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM PRAWO JAZDY MILE WIDZIANE-SAMOCHÓD DO DYSPOZYCJI.
Pan 66 lat, wzrost 168cm, waga 64kg cierpi na Parkinsona, jest osobą pogodną, większość czasu spędza na wózku inwalidzkim, wstaje przy pomocy urządzenia wspomagającego, transferuje się, lubi wyjazdy na wycieczki, spacery wózkiem elektrycznym, dobrą kuchnię i rozmowy. Meszka w ładnym, nowym mieszkaniu w 87466 Dietmannsried.-Bayern Do dyspozycji Pani opiekunki ładny pokój, z polską Tv i internetem.
Wtorek-13.30-18.00, środa od 14.00-17.00, czwartek od 14.30-17.30, piątek od 14.30-17.30 przychodzi pomoc / do pielęgnacji i prowadzenia domu./ Pani opiekunka ma w tym czasie wolne/Niedzielę od 15.00-18.00 Pan spędza w dziennym dniu opieki.
Wynagrodzenie netto 1350 Euro /miesiąc plus dodatek Św-Noworoczny . Umowa zlecenie, zwrot kosztów podróży 150 Euro, , wyżywienie i zakwaterowanie
Obowiązki:
-czynności towarzysko- opiekuńcze
- prowadzeniu domu, gotowanie, zakupy, dbałość o porządek
Wymagania:
- doświadczenie w opiece w Niemczech -referencje
- rzetelność i solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, ciepło, empatia, wyrozumiałość, brak nałogów!
- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną dobrą komunikację.
- prawo jazdy mile widziane
-gotowość do wyjazdu na 2 miesiące
Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o aplikację na email: opiekunmed@vp.pl z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych lub kontakt telefoniczny +48662006139 .Zapraszamy do kontaktu.

Ogłoszenie nr 595536

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Podświetlenie
Data dodania:
2016-11-21 14:30:23
Ilość wyświetleń:
38
Stawka za godzinę:
1350.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Opiekunmed
Państwo: Polska
Województwo: Małopolskie
Miasto: Skawina
Nr telefonu: 0048666303832
Nr telefonu: 0048662006139
Skype:
opiekunmed

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info.niemcy@op.pl

opiekunmed@vp.pl