Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Pracownik Supermarketu

Oferta pracy w Holandii

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Codziennie dostajemy nowe oferty pracy od naszych sprawdzonych klientów. Bezpieczeństwo, fachowa pomoc w sprawach formalnych oraz zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze. Nasza Agencja działa legalnie w oparciu o certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego, zyskując wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 11653.

OPIS STANOWISKA PRACY:
Praca w supermarkecie przy wykładaniu towarów na półki. Praca manualna, rozładowywanie kartonów, układanie towaru na półki w szybkim tempie, w systemie FIFO.

MIEJSCE PRACY:Holandia, okolice Amsterdamu.

WYMAGANIA:
- komunikatywna lub dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziana znajomość systemu FIFO
- mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
- legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderski)
- atrakcyjne zarobki (stawka godzinowa)
- zatrudnienie na warunkach holenderskich
- ubezpieczenie

SPOSÓB APLIKACJI:
1. Aplikacja poprzez wysłanie CV na adres biuro@goodjob.com.pl z dopiskiem "markety"
2. Rejestracja na stronie www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8
3. Telefon: 535-474-535

Powiększ

Ogłoszenie nr 595535

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2016-11-21 14:29:19
Ilość wyświetleń:
262
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: goodjob
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Wodzisław Śląski

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@goodjob.com.pl