Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

DEKARZ - 460 euro/tydzień

Oferta pracy w Holandii

Agencja GSU INTER-WORK (cert.nr. 10947)
poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy.
Dekarz - specjalista

Miejsce pracy: Den Bosch, Zwolle (Holandia)

Data rozpoczęcia pracy: 28-11-2016
OPIS STANOWISKA:
Praca przy demontażu i montażu pokryć dachowych:
- blachy faliste / trapezowe
- eternit / płytki dachowe z włókno-cementu

WYMAGANIA:
- min. 2 letnie doświadczenie w pracy z powyższymi pokryciami dachowymi / materiałami – warunek konieczny
- umiejętność szybkiej i dokładnej pracy
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- mile widziane prawo jazdy kat. B (oraz własny samochód)
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

- legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy
- atrakcyjne warunki – możliwość indywidualnej negocjacji stawki w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata
- darmowe zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- opiekę polskiego koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania za pomocą przycisku „Aplikuj na tę ofertę” lub przesłanie CV w wersji polsko i angielsko (niemiecko) języcznej przez formularz zgłoszeniowy:
gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: +48 790 368 373 lub mailowego: biuro@gsuinter-work.pl

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Powiększ

Ogłoszenie nr 595488

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2016-11-21 13:17:35
Ilość wyświetleń:
132
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gsuinterwork
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: +48 517 677 303
Nr telefonu: +48 790 368 373
Skype:
Jana Pawła II

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@gsuinter-work.pl