Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Elektryk (TE/11/16)

Oferta pracy w Niemczech

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji. Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Halle

Opis stanowiska:

Przygotowanie i montaż instalacji elektrycznych na budowach.
Żłobienie dziur w ścianach pod okablowanie. prowadzenie kabli w ścianach.
Instalacja oświetlenia, przełączników, przyłączy, gniazdek elektrycznych, skrzynek elektrycznych, alarmów, itp.
Wypełnianie/szpachlowanie ubytków w ścianach.
Prace w różnych budynkach na terenie całych Niemiec.

Wymagania:

Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
Znajomość języka niemieckiego.
Umiejętność czytania rysunku (planu) technicznego.
Dokumenty uprawniające do pracy na stanowisku elektryka.
Własne auto - jako atut.
Dokładność w wykonywaniu pracy i samodzielność.
Brak lęku wysokości.

Oferujemy:

Umowę bezpośrednio z niemiecką agencją.
Stawka: 11 euro brutto + 50 euro/dzień dodatku.
Mieszkanie ok 20 euro dziennie.
Możliwość wypłacania zaliczek.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

Prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim

Powiększ

Ogłoszenie nr 595483

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-21 13:06:40
Ilość wyświetleń:
42