Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Finlandia - Dam pracę

Hydraulik/HVAC

Oferta pracy w Finlandii

Dla naszego klienta w Finlandii, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista HVAC / Hydraulik
Miejsce pracy: Uusimaa

Opis stanowiska:
- instalacja rur, izolacji oraz prace konserwacyjne na instalacjach sanitarnych,
- praca przy realizacji projektów związanych z instalacjami sanitarnymi
- praca niestacjonarna

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
- czynne prawo jazdy kat. B
- zaświadczenie o niekaralności
- doświadczenie oraz wykształcenie związane z branżą instalacji sanitarnych.

Oferujemy:
- kontrakt z firmą w Finlandii
- wynagrodzenie: 1700-1800 eur brutto miesięcznie
- przelot lotniczy z Warszawy do Helsinek oraz transport na terenie Finlandii
- zagwarantowane zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy!

Administratorem danych jest Payroll 360 Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-212, Królowej Jadwigi 160. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie nr 595470

Kategoria:
Finlandia - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-21 12:28:09
Ilość wyświetleń:
70
Stawka za godzinę:
12.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: payroll360
Państwo: Polska
Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Nr telefonu: 124306954
Skype:
benefit_natalia

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@Payroll360.pl