Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka do Pana w Ravensburg -306/01

Oferta pracy w Niemczech

Lokalizacja: Ravensburg - 306/01
Termin zlecenia: 23.11.2016
Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, wyrozumiała i cierpliwa, język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym

Poszukujemy Pani do pracy w opiece ze znajomością języka niemieckiego. OPIS PODOPIECZNEGO: Pan 87 lat, 82kg kg/180 cm – opieka, Pani 88 lat 65kg/170 cm - pomoc w prowadzeniu domu
Pan: średnia demencja, Parkinson, inkontynencja, sztuczny pęcherz, porusza się na wózku inwalidzkim. Potrzebuje wparcia podczas toalety w tym toaleta intymna, pomoc podczas jedzenia, mycia i ubierania. Jest spokojny i nieagresywny.
Natomiast pani jest samodzielna i nie wymaga opieki. Zadania oprócz w.w. zakupy, gotowanie, sprzątanie, pomoc w prowadzeniu domu.

Warunki pobytowe: mieszkanie 85m2, osobny pokój, toaleta, jest internet. Piękne okolicy Jeziora Bodeńskiego.

OBOWIĄZKI: Pomoc w pielęgnacji ciała, przypominanie o lekarstwach, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, gotowanie, zakupy, pranie, podlewanie kwiatów, aktywizacja.

Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• składki do ZUS od średniej krajowej
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu:
Curaform 24 sp.z o.o. Sp. Komandytowa
Tel.: 32 33-93-105; kom. 794 409 300
mail: e.labuz@curaform.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 595455

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-21 11:58:00
Ilość wyświetleń:
28
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gohagl
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 32-33-93-106, -107
Nr telefonu: 690-130-336

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.laskowska@curaform.pl