Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Monter instalacji elektrycznych + dieta dzienna

Oferta pracy w Niemczech

Dla przedsiębiorstwa zajmującego się montażem systemów elektrycznych w rejonie Chemnitz poszukujemy Monterów instalacji elektrycznych (k/m).

Zakres obowiązków:
• uruchamianie aparatur
• budowa szaf sterowniczych (montaż i okablowanie)
• podłączanie skrzynek zaciskowych i pulpitów sterowniczych
• montaż maszyn, aparatur oraz montaż kanałów i koryt kablowych

Wymagany profil:
• ukończona szkoła jako elektromonter lub elektryk
• doświadczenie w budowie szaf sterowniczych lub okablowaniu maszyn
• predyspozycje psychofizyczne do pracy na wysokości (do 4m)
• gotowość do podróży po całym świecie
• początek pracy na terenie Niemiec, potem możliwość wyjazdu np. do Danii lub Brazylii
• język niemiecki (samodzielna komunikacja bez pomocy tłumacza)

Oferujemy:
• wynagrodzenie od 13, 00€/h brutto (z doświadczeniem zawodowym)
• wynagrodzenie od 12, 00€/h brutto (dla początkujących)
• dieta dzienna od 12, 00 - 24€
• jedna zmiana + możliwość nadgodzin, do 10 godzin pracy w ciągu dnia
• darmowe zakwaterowanie + zorganizowany transport do miejsca pracy przez pracodawce

Chętnych prosimy o wysłanie niemieckiego CV pod adres: praca-niemcy@randstad.de z dopiskiem #PracaWde-Elektro.

Ogłoszenie nr 595367

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-21 09:07:19
Ilość wyświetleń:
48
Stawka za godzinę:
13.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PracaWde
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Nr telefonu: +493416960936

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca-niemcy@randstad.de