Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Elektryk

Oferta pracy w Niemczech

Dla jednego z koncernów zajmujących się rozwojem technologii poszukujemy w Stuttgardzie
Elektryka/Elektronika

Zakres obowiązków:
- Instalacja sprzętu przemysłowego zgodnie z planem
- Instalacja oraz konserwacja linii elektrycznych, aparatury
- Instalacja i konserwacja systemów ochrony przeciwpożarowej
- Instalacja oraz konserwacja technologii sieciowej
- Instalacja w domach prywatnych oraz biurach według planów

Wymagany profil:
- Ukończona szkoła o kierunku elektryk, elektromonter, elektronik lub podobne
- Doświadczenie w zawodzie
- Komunikatywny język niemiecki (mon poziom A2, wymóg konieczny)
- Prawo jazdy
- Elastyczność co do miejsca zatrudnienia (do 100km w okolicach Stuttgartu)
- Chęć do pracy w soboty (możliwość robienia nadgodzin)
- Punktualność, schludny wygląd

Oferujemy:
- Wynagrodzenie na start: 11, 23€/h brutto
Po 6 tygodniach 12, 91€/h brutto
Po 3 miesiącach 13, 48€/brutto
Po 5 miesiącach 14, 60€/brutto
Po 7 miesiącach 15, 55€/brutto
- Darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawce lub oplata 20€/netto dzień za zakwaterowanie zorganizowane przez pracownika
- Transport do miejsca pracy
- Auto firmowe na dojazdy do polski
- możliwość pracy w tzw. blokach. Cztery tygodnie pracy po 6 dni w tygodniu, potem tydzień wolnego)

Zainteresowanych prosimy o wysłanie niemieckiego CV pod adres: praca-niemcy@randstad.de wraz z dopiskiem #PracaWde-Stuttgart.

Ogłoszenie nr 595361

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-21 09:02:49
Ilość wyświetleń:
40
Stawka za godzinę:
15.55

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PracaWde
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Nr telefonu: +493416960936

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca-niemcy@randstad.de