Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Elektryk/Slusarz/Spawacz/ Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

B&W Agencja Pracy
B&W jest czołową agencją pośrednictwa pracy za granicą oraz w Polsce. Posiadamy certyfikat o numerze 7629, który jest świadectwem naszego profesjonalizmu w spełnianiu wymagań klientów na możliwie najwyższym poziomie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i partnersko, dążąc wspólnie do znalezienia najlepszego rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w zakresie pracy Spawaczy, Ślusarzy, Elektryków oraz mechaników samochodowych w Niemczech (okolice Stuttgartu).
Spawacze/Ślusarze/Elektrycy, mechanicy samochodów.
Miejsce pracy: Niemcy/StuttgartKategoria: Instalacja/Utrzymanie/Serwis, Praca fizyczna
ŚUSARZ/SPAWACZ:
Oferujemy:
zarobki 2 tys. euro plus over time i diety,
zakwaterowanie w Niemczech - połowę płaci pracodawca, połowę pracownik,
stabilne i legalne zatrudnienie,
ubezpieczenie.

Obowiązki:
wykonywanie prac ślusarskich/spawalniczych (rur, tworzyw sztucznych itp.).

Oczekiwania:
podstawowa znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie na podobnym stanowisku,
sprawność fizyczna,
gotowość do podjęcia zlecenia w Niemczech.

MECHANIK
Zadania:
naprawa i konserwacja pojazdów ciężarowych, małych samochodów dostawczych,
diagnostyka pojazdów ciężarowych - LKW,
dokonywanie biężących napraw,
montaż częśc.

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
wykształcenie kierynkowe w zawodzie mechanik samochodowy,
doświadczenie w pracy na w/w stanowisku min. 1 rok,
dokładność i precyzja w pracy,
mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.

Ofertujemy:
legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach,
pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,
stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,
zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę opłacone w połowie,
ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek,
atrakcyjne wynagrodzenie 2 tys. euro plus diety over time,
pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.

ELEKTRYK:
Zadania:
instalacje elektryczne według planu w budynkach mieszkalnych i przemysłowych,
montaż elementów elektrycznych i podzespołów,
instalacja systemów montażowych,
rozkładanie i podłączanie kabli energetycznych i łączy do transferu danych,
instalacja urządzeń włącznikowych i kierujących.

Hydraulik - doświadczenie w pracy 3 lata, komunikatywny niemiecki

Oferujemy:
niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
opłacone w połowie zakwaterowanie,
zarobki 2 tys. euro plus diety over time.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe jako elektryk,
świadectwo ukończenia szkoły,
prawo jazdy kat. B,
gotowość do pracy na montażach,
umiejętność pracy w zespole oraz chęć nauki i dokształcania.

CV bw.michal@wp.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 595241

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-20 10:08:42
Ilość wyświetleń:
72
Stawka za godzinę:
2000.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: bwmichal

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: bw.michal@wp.pl