Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Szwecja - Dam pracę

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - Stockholm, SZWECJA

Oferta pracy w Szwecji

JobRun jest agencją pracy tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu polskich i zagranicznych projektów.
Obecnie dla naszego Klienta w Szwecji poszukujemy:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY – SZWECJA
Miejsce: Szwecja – Stockholm
Nr referencyjny: LAK-SE/2017

Obowiązki:
• przygotowanie powierzchni do lakierowania
• lakierowanie części samochodów osobowych

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• chęć do podjęcia stabilnej pracy za granicą
• wykształcenie min. zawodowe

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• długofalową współpracę
• pracę w firmie z 20-letnim stażem na rynku szwedzkim

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@jobrun.eu
W tytule wiadomości prosimy o podanie nr referencyjnego: LAK-SE/2017

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji przez firmę JobRun, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.

Powiększ

Ogłoszenie nr 595208

Kategoria:
Szwecja - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-19 18:19:36
Ilość wyświetleń:
145
Stawka za godzinę:
1.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jobrun
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznń
Nr telefonu: +48 61 639 639 77
Nr telefonu: +48 506 827 585

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@jobrun.eu