Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Belgia - Dam pracę

Monter sieci telekomunikacyjnej (TM/10/16)

Oferta pracy w Belgii

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Monter sieci telekomunikacyjnej

Miejsce pracy: Antwerpia

Opis stanowiska:

Renowacja sieci telekomunikacyjnej.
Podłączanie kabli sieciowych oraz weryfikacja wprowadzanych zmian.
Wymiana zaworów i elementów HFC.
Wsparcie techników przy występujących usterkach.
Praca głównie na zewnątrz przy skrzynkach teletechnicznych.

Wymagania:

Doświadczenie w podłączaniu instalacji kabli koncentrycznych/sieciowych.
Znajomość zasad sprawnego i bezpiecznego mierzenia napięcia.
Znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Brak przeciwskazań do pracy na wysokości (do 10 metrów).
Asertywność, chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

8 euro netto/h.
Pracę na długi czas.
Bezpłatne mieszkanie, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwsze 2 miesiące zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53

Powiększ

Ogłoszenie nr 595106

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-18 16:02:47
Ilość wyświetleń:
64
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Weegree
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: OPOLE
Nr telefonu: 775431852
Nr telefonu: 775431853

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@weegree.com