Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekun (-ka) os. starszej w Schelkingen 25.10.16

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Jeśli szukasz uczciwej i wypłacalnej firmy, która będzie o Ciebie dbać, dołącz do grona pracowników Winckler Personal. Nam zależy na Twoim zadowoleniu, dlatego staramy się jak najdokładniej sprawdzać oferty, które Ci proponujemy. Nie oszukujemy i nie zwodzimy złudnymi zarobkami, gdyż obustronne zaufanie to dla nas podstawa. Dziś chcielibyśmy zaproponować Ci poniższą ofertę pracy:

Opiekun (-ka) os. starszej w Schelkingen 25.10.2016

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Schelkingen
TERMIN ROZPOCZĘCIA: 25.10. 2016

Poszukujemy opiekuna/opiekunki dla 78 letniej Pani cierpiącej na początkowe stadium demencji oraz nadciśnienie tętnicze. Pacjentka jest osobą mobilną, porusza się samodzielnie, jedynie w razie potrzeby będzie potrzebowała pomocy. Nie trzyma moczu. Waży ok. 90 kg, wzrost 190 cm. Mieszka sama w domku. Osoba opiekująca się Seniorką ma do dyspozycji osobną łazienkę.

WYMAGANIA
Jeżeli jesteś ciepłą, cierpliwą oraz empatyczną osobą, znasz język niemiecki na dobrym poziomie oraz opiekowałeś/aś się już osobami starszymi już teraz zgłoś się do nas. Wyjazdy organizowane są zazwyczaj na okres dwóch miesięcy. Zostając z nami dłużej, możesz liczyć na więcej, dlatego dla osób, które przepracują pełne 3 miesiące przewidziany jest dodatkowy bonus w wysokości 50 Euro.

Co oferujemy w zamian
Legalne i stabilne zatrudnienie,
Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpieczenie,
Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,  
NIEODPŁATNE ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE,
BEZPŁATNY TRANSPORT,
My nie oszukujemy. U nas otrzymasz WYNAGRODZENIE PODSTAWOWE + szeroki pakiet BONUSÓW. Wynagrodzenie podstawowe waha się w przedziale od 900 do 1300 Euro netto + BONUSY czyli 50 Euro za czynne prawo/ 50 Euro na Urodziny/  50 Euro za polecenie innej osoby/160 Euro za polecenie niemieckiego Klienta/50 Euro za szybki wyjazd/ 50 Euro za pełne 3 miesiące pracy.  Dodatkowo gwarantujemy TERMINOWOŚĆ wypłaty wynagrodzenia.Powiększ
    

Ogłoszenie nr 587906

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2016-10-19 13:05:20
Ilość wyświetleń:
42
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: winckler1
Państwo: Polska
Nr telefonu: 22 6311155
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: patrycja.gapa@wincklerpersonal.pl