Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Poszukujemy opiekunki do Niemiec - Mainz

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Nr oferty: 777/2015
Miejsce pracy: 55131 Mainz
Firma: Professional Care 24 sp. z o.o.
Termin: od 12 listopada


Professional Care 24 Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia u numerze KRAZ: 10379. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami.
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 10379

Opis Stanowiska:
Podopieczna: pani, 81 l. (176 cm, 68 kg). Seniorka choruje na chorobę Parkinsona oraz demencję. Ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane podeszłym wiekiem, ale swobodnie porusza się przy rollatorze. Pani potrzebuje wsparcia podczas pielęgnacji ciała. Codziennie do podopiecznej przychodzi pomoc domowa. Pacjentka jest osobą miłą i grzeczną oraz bardzo wdzięczną za okazywaną pomoc. Oprócz opieki nad podopieczną do obowiązków opiekunki należeć także będzie prowadzenie gospodarstwa domowego, chodzenie z chorą na spacery i na wizyty lekarskie. Dla opiekunki przewidziano osobny pokój z własną łazienką, radio, TV, telefon.

Wymagania:
Gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące. Dobra znajomość języka niemieckiego. Brak nałogów. Doświadczenie w opiece nad osobą chorą na demencję i chorobę Parkinsona. Energiczność.

Oferujemy:
Atrakcyjną premię świąteczną do 400 euro netto! Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Zarobki od 800 do 1400 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od kwoty 4055 PLN (tzw. średnia krajowa). Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematycznego (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech.

Kontakt:
Professional Care 24 Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel.
(56) 471 30 03, 512 897 967 lub mail: rekrutacja@professionalcare24.pl
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".Powiększ
    

Ogłoszenie nr 585859

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2016-10-11 15:11:32
Ilość wyświetleń:
36
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ProfessionalCare24
Państwo: Polska
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Toruń
Nr telefonu: 564713003
Nr telefonu: 564714101
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@professionalcare24.pl