Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opieka osób starszych/Niemieckie ubezpieczenie

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Fundacja „Medico Live” poszukuje opiekunek/ów osób starszych do pracy na terenie całych Niemiec z podstawową jak i dobrą znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie za pracę odpowiedzialną, ale dającą dużo satysfakcji z niesienia pomocy innym. Uwzględniamy oczekiwania opiekuna dotyczące stanu pacjenta, indywidualnie rozpatrujemy możliwości i wymagania każdego z Klientów.

Zapewniamy organizację przejazdów i opłacone przez firmę koszty transportu, legalną formę zatrudnienia, ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, dodatki oraz premie.

Od kandydatek oczekujemy zaangażowania, cierpliwości, empatii, mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i referencje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem na adres e-mail bądź kontakt telefoniczny z konsultantem z działu rekrutacji pod numerem telefonu 508-442-256.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”
    

Ogłoszenie nr 585016

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2016-10-07 14:28:39
Ilość wyświetleń:
54
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: nwork123
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Lubin
Nr telefonu: 508442256
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

e-mail : rekrutacja@medicolive.eu