Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Do opieki Seniorka - Berlin - 26.10.2016

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

* Opis Stanowiska:

Do opieki 83-letnia Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym na obrzeżach Berlina. Podopieczna ma problemy przy chodzeniu, uwarunkowane wiekiem. Dodatkowo występuje początkująca demencja oraz niewydolność serca. Seniorka ma lekkie problemy ze wzrokiem, z tego powodu nosi okulary. Występuje również częściowa inkontynencja, asekuracyjnie podopieczna nosi wkładki. Do dyspozycji opiekunki dźwignia, lift po schodach, balkonik. Do zadań opiekunki można zaliczyć: pomoc przy higienie ciała, prowadzenie domu, dotrzymywanie towarzystwa Pani Marianne.

* Oferujemy:

Wynagrodzenie 1100 Euro netto miesięcznie, składki rentowo-emerytalne odprowadzane od średniej krajowej, ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na terenie Niemiec (EKUZ), legalną pracę, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, organizację i opłacenie wyjazdu i powrotu, opiekę i wsparcie koordynatora. Do dyspozycji opiekunki: pokój z internetem i TV

* Wymagania:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych; mile widziane prawo jazdy kat B.

* Kontakt:

s.gaida@medcare24.pl, tel: 519-649-049Powiększ
    

Ogłoszenie nr 584941

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2016-10-07 12:36:20
Ilość wyświetleń:
43
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PracaWOpiece
Państwo: Polska
Nr telefonu: 519-649-049
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: s.gaida@medcare24.pl