Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Praca Opiekunka Niemcy

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy kobiet i mężczyzn do podjęcia pracy w Niemczech w roli opiekunki / opiekuna osób starszych. Oferujemy szybkie i legalne podjęcie pracy w oparciu o umowę zlecenie wraz z ubezpieczeniem zdrowotnym. Gwarantujemy dobre wynagrodzenie w Euro lub złotówkach. Zarobki na poziomie 1000 - 1500 euro, w zależności od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego. Zwrot kosztów podróży do 150 euro. Stały kontakt z koordynatorem i pomoc w sytuacjach problemowych.
Wymagania : język niemiecki, doświadczenie, prawo jazdy mile widziane.
Obowiązki : w zależności od stanu zdrowia osoby, która wymaga opieki - codzienna higiena osobista podopiecznego, podawanie posiłków i leków oraz pomoc w utrzymaniu porządku w domu.

Jeśli potrafisz sprawić, że podopieczny będzie się czuł pod twoją opieką bezpiecznie i komfortowo a także jesteś osobą cierpliwą i życzliwą zapraszamy do współpracy. Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem pod adres ewa.rolska@bms-partner.pl.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli : ’’ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ” .
    

Ogłoszenie nr 583796

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2016-10-04 09:01:26
Ilość wyświetleń:
57
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ewar11111
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: ewa.rolska@bms-partner.pl