Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka do seniorki z przedmieść Hamburga

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Podopieczna ma 98 lat i waży 50 kg. Pani cierpi na lekką demencję (występuje dezorientacja, zwłaszcza co do czasu, mylenie rzeczywistości z fikcją), schorzenie krążenia wieńcowego, ma problemy z poruszaniem się i słabo słyszy. Pani ma zagłębienie w zastawce serca, z tego powodu często łapie zadyszkę i szybko marznie. Podopieczna porusza się w miarę samodzielnie – w domu wspiera się ścian lub ramienia drugiej osoby, natomiast na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego. Ma zatwierdzony II stopień pielęgnacyjny. Pani ze względu na problemy z sercem przebywa do końca września w szpitalu.
Praca w nocy może sporadycznie występować, np. jeśli podopieczna chciałaby skorzystać z toalety. Należy być gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.
Obowiązki: prowadzenie domu – gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, opieka – pomoc w codziennych czynnościach takich jak ubieranie się, pielęgnacja ciała, aktywizacja podopiecznej, np. poprzez wspólne spacery, gry towarzyskie, wspólne oglądanie tv.
Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem, Internet będzie założony. W domu znajdują się też przyrządy ułatwiające pracę z podopieczną – wózek inwalidzki, krzesło toaletowe. Rodzina podopiecznej odwiedza ją regularnie. Raz w tygodniu przychodzi dodatkowa pomoc domowa, która zajmuje się sprzątaniem. Po wyjściu pani ze szpitala będzie przychodzić pomoc medyczna (rano i wieczorem), ale wraz z pojawieniem się stałej opiekunki, rodzina będzie chciała z tego rezygnować. Czas wolny to minimum 2-3 godziny dziennie, dodatkowy możliwy po uzgodnieniu z rodziną.
Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu od zaraz na 2 miesiące
Kontakt:
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.plPowiększ
    

Ogłoszenie nr 582625

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2016-09-28 14:52:06
Ilość wyświetleń:
41
Stawka za godzinę:
1.00Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: FirmaHerz24
Państwo: Polska
Nr telefonu: 886-421-295
Nr telefonu: 22-299-77-90
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl