Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205667

Płytkarz

Oferta pracy we Francji

Płytkarz

Miejsce pracy: Francja, okolice Chambéry

Obowiązki:
układanie płytek i glazury przy użyciu kleju
fugowanie

Wymagania:
min. 3 lat doświadczenia w zawodzie
dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
mile widziana podstawowa znajomość j. francuskiego lub j. angielskiego
badania lekarskie na podstawie naszego skierowania

Oferujemy:
legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
polską umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
15, 50 EUR brutto / godz. za 35 godzin tygodniowo (na stawkę składa się 12, 81 EUR stawki bazowej + 10% z tytułu umowy o pracę tymczasowa + 10 % z tytułu dodatku urlopowego)
nadgodziny płatne wg przepisów francuskich (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)
zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
dodatek żywieniowy 10, 50 EUR brutto za każdy dzień roboczy
składki ZUS opłacane od średniej krajowej
bezpłatne zakwaterowanie oraz częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

Kontakt w sprawie pracy:
12 341 17 08
francja@aterima-work.pl

Powiększ