Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205427

Szklarz - Holandia Den Bosch

Oferta pracy w Holandii

Szklarz – Holandia Den Bosch

Opis stanowiska pracy:
Odpowiedzialny za pomiary, montaż i naprawę szkła w domach, hotelach, sklepach
i biurach. Może to być szkło izolacyjne, które zatrzymuje ciepłe lub chłodne powietrze. Lub hartowane szkło bezpieczne, które jest mniej podatne na stłuczenie.
Praca w rejonie Den Bosch (dojazd do klienta)

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na budowie lub u klienta, co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego
Usuwasz stare kawałki szkła z drzwi, okien i wyświetlaczy
Każdy zespół preferuje 1 samochód ze względu na obszar (masz prawo jazdy kat. B)
Buty ochronne. I odzież robocza, nóż do szkła, młotek do glazury, szpachla
Znasz język angielski komunikatywnie!

Oferujemy:
- Wynagrodzenie: 40 godzin tygodniowo 600>625, - Euro po opodatkowaniu
-zakwaterowanie (koszty pokrywa firma);
-ubezpieczenie (koszty pokrywa firma);
-ciągłość pracy;
-opieka koordynatora;

info@silko-recruiting.com

Powiększ