Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205156

Lakiernik (m/k/d)*

Oferta pracy w Niemczech

Liebherr-MCCtec Rostock GmbH, wiodąca firma w branży dźwigów morskich, poszukuje zaangażowanego mechatronika / mechanika przemysłowego / mechanika maszyn rolniczych lub budowlanych do montażu naszych dźwigów morskich na terenie Niemiec i za granicą. Jest to pełny etat obejmujący szereg zadań i odpowiedzialności, które pozwalają wykorzystać i rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie oparte na umowie taryfowej, wraz z dodatkowymi premiami i świadczeniami socjalnymi
• możliwości rozwoju osobistego (kursy zawodowe i językowe)
• programy wspierajace opiekę zdrowotną
• bezpieczne miejsce pracy w międzynarodowej rodzinnej firmie
• programy partnerskie z wybranymi firmami

Obowiązki:
• gruntowanie i lakierowanie elementów stalowych różnego rodzaju w procesie natryskowym (airless)
• przygotowanie elementów do malowania (czyszczenie, maskowanie, osłanianie, szlifowanie i nanoszenie podkladu)
• umieszczanie logo
• kontrola wizualna pomalowanych elementów zgodnie z naszymi wymaganiami jakościowymi

Wymagania:
• ukończone wykształcenie zawodowe jako lakiernik, malarz lub pokrewne
• wymagane doświadczenie zawodowe
• gotowość do pracy zmianowej
• niezawodność, umiejętność komunikacji i pracy w zespole

Jako globalna firma rodzinna, oferujemy naszym pracownikom długoterminowe i wyjątkowe perspektywy rozwoju w innowacyjnym środowisku. Stawiamy na równowagę między życiem prywatnym a zawodowym, wspieramy rozwój osobisty poprzez naszą. Akademię oraz aktywnie promujemy program opieki zdrowotnej. Z nami - jako solidnym i niezależnym pracodawcą - czeka na Ciebie stabilne zatrudnienie w nieustannie rozwijającej się grupie firm z atrakcyjnym wynagrodzeniem, nowoczesnymi świadczeniami socjalnymi i możliwością pracy hybrydowej. Razem tworzymy fascynujące rzeczy.

*W niniejszym ogłoszeniu używamy formy męskiej dla lepszej czytelności i bez zamiarudykryminacji. Ogłoszenie skierowane jest do wszystkich płci.

Zainteresowany/a? Czekamy na Twoje zgłoszenie online. W razie pytań prosimy o kontakt z Karol Filipiak pod numerem: +49 381 6006 3728.
"One Passion. Many Opportunities.“

Powiększ