Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205141

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Frankfurt nad Menem niemiecka umowa

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.

Komunikacja podmiejska okolice Frankfurtu nad Menem obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu SEV
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Niemcy

DARMOWA KWATERA PRZEZ PIERWSZE MIESIACE - pokoj 1 osobowy!

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego: nie wymagany
mile widziane wlasne auto

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji zastepczej we Frankfurcie nad Menem za kolej lub metro
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory)

OFERUJEMY:
stawka 20, 20 € brutto na start
diety 14€ netto dziennie
nadgodziny mozliwe - 25% wiecej platne, nocki (21-6) - 25% wiecej, praca w niedziele - 100 %wiecej, swieta - 50% extra
zapewnione zakwaterowanie - pokoj 1 osobowy za darmo przez pierwsze miesiace, potem 300€ na stale
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
Urlaubsgeld - 600 €
premia roczna - 600 € (po 12 miesiacach pracy), 1000 € po 5 latach pracy, po 9 latach - 1400€ premii (zapowiadane podwyzki)
premia swiateczna i urlopowa ok 400€.

Prosze o CV:
busfahrer2021@wp.pl
(prosze z dopiskiem FFM SEV)
ANIA: +48 739 511 026