Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205139

KIEROWCA C+E NIEMCY Berlin niemiecka umowa bezposrednio z firma

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio dla niemieckiej hurtowni papierniczej bez agencji i polskich podwykonawcow.
Niemiecka Firma w Berlinie obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowca C lub CE (wokol komina)
Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

WYMAGANIA:
Prawo jazdy kat. C+E
doswiadczenie minimum rok
wlasna kwatera/pokoj w Berlinie (pracodawca nie zapewnia kwatery)
wymagane podstawy jezyka niemieckiego - wymog konieczny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
wdrozenie i szkolenie
praca od poniedzialku do piatku (nie ma pracy w weekendy i swieta)
jazda w obrebie obwdodnicy A10
od 7 do 18 stopow w ciagu dnia zalezy od wielkosci zamowien
w ciezarowce zawsze jezdzi sie w 2 osoby - Rozładunek za pomocą wózków do napojów i windy załadowczej

OFERUJEMY:
wynagrodzenie: na umowie zapewnione 2750€ brutto na start (17, 18€ brutto na godzine) po 2-3 mies podwyzka
praca na pelen etat 160h w miesiacu zapewnione
diety 10€ netto na dzien
stale godziny pracy od 6:00 do 14:30
nadgodziny sa odbierane w czasie wolnym
kwatera nie jest zapewniona przez pracodawce
umowa bezposrednio z firma bez zadnych podwykonawcow
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Cv prosze wysylac na:
lkw.personal@gmx.de
(z dopiskiem lkw Berlin)