Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205133

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Ludwigshafen niemiecka umowa bez agencji

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow i agencji pracy, bezposrednio dla komunikacji podmiejskiej.
Komunikacja podmiejska w okolicach Ludwigshafen obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice Ludwigshafen, Niemcy (zakwaterowanie zapewnione i oplacone, media po 2 mies. do oplacenia)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D kod 95
znajomość języka niemieckiego lub angielskiego: podstawowy do prostej komunikacji z pasazerami
wymagane auto na dojazd z kwatery do bazy (moze byc oddalona o 5/10/15 km)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej / po wioskach i miasteczkach na okolo Ludwigshafen
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany, rowniez nocki

OFERUJEMY:
wynagrodzenie: 17.20 € /godz. brutto + nadgodziny extra (25%), niedziela 35% wiecej platna, swieto panstwowe - 100% wiecej, zmiana nocna - od 21.00 do 6.00 rano - 25% wiecej platna,
zapewnione min. 170 h na miesiac,
diety - 6€ netto za zmiane powyzej 8 h,
1-godzinny dodatek do wynagrodzenia za pracę w systemie zmianowym,
nowoczesna flota pojazdów (Mercedes-Benz),
wsparcie podczas wizyt w urzędach,
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.

Prosze o zyciorys na:
busfahrer2021@wp.pl
(prosze z dopiskiem Ludwigshafen)
Kontakt Ania: +48 739 511 026