Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205125

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Marburg niemiecka umowa bez agencji

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemiecka komunikacja bez polskich podwykonawcow

Komunikacja podmiejska okolice MARBURG obecnie poszukuje kierowcow na stanowisko:

Kierowcy autobusu

UMOWA BEZPOSREDNIO Z NIEM. PRACODAWCA NA CZAS NIEOKRESLONY!
Miejsce pracy: okolice MARBURG, Niemcy (zakwaterowanie zapewnione, tylko media)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D
znajomość języka niemieckiego: mocne podstawy do komunikacji z pasazerami

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
przewozy szkolne i komunikacja podmiejska
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).

OFERUJEMY:
zagwarantowane 190 h na umowie,
stawka godzinowa 17.40 € NA OKRES PROBNY, potem podwyzka o 1-2 €
mozliwe dzielone i zwykle zmiany
niedziele i swieta 50% extra platne,
dodatki za godziny nocne od 22:00 do 06:00 25% extra
5 dniowy tydzien pracy
zagwarantowane 25 dni urlopu
Weihnachts, - Urlaubsgeld wyplacane po roku zatrudnienia - Wynagrodzenie urlopowe wynosi 20 € dziennie przez 29 dni w roku
zakwaterowanie zapewnione, pokoj 1 osobowy - platne tylko media

Prosze o zyciorys na:
busfahrer2021@wp.pl
(prosze z dopiskiem MARBURG