Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205120

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Dortmund niemiecka umowa bez agencji

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow i agencji pracy, bezposrednio dla komunikacji podmiejskiej.
FLIXBUS Dortmund obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autokaru (kwatera zapewniona i oplacona)
Miejsce pracy: okolice Dortmund, Niemcy

(mozliwa tez turystyka lub linie podmiejskie)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D kod 95
znajomość języka niemieckiego: podstawy lub podstawy angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
rozne trasy: Praga, Paryz, Den Haag
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany

OFERUJEMY:
wynagrodzenie: 150€ dniowka brutto Start € + 20€ DIETY netto / dziennie
swieta rowniez extra platne . bon na tankowanie 44€ / NADGODZINY extra platne
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.
podwyzki w przyszlym roku. NADGODZINY extra 25% platne
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
mozliwosc nadgodzin. Weihnachtsgeld i Urlaubsgeld
gdy turystyka od marca to: napiwki + sprzedaz napoji i snackow

prosze o cv z dopiskiem FLIXBUS Dortmund
busfahrer.eu@gmx.de