Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204557

Monter płyt KG - okolice Epinal

Oferta pracy we Francji

Zadania:

praca w dużych budynkach użytku publicznego – głównie renowacje (szkoły, galerie handlowe, pensjonaty, szpitale itp.)
stawianie ścian z płyt kartonowo-gipsowych
wykonywanie sufitów podwieszanych
stawianie profili montażowych zgodnie z rysunkiem technicznym, trasowanie
prace ogólnobudowlane
przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
zarobki miesięczne przy 160h – 2300€ netto
dodatek żywieniowy 10, 10 € netto/ dzień pracy
możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h +25%
zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
bezpłatne zakwaterowanie, samodzielny pokój z dostępem do kuchni, łazienki
częściowy zwrot kosztów dojazdu do Francji 50-100€
możliwość otrzymania zaliczki do 3 razy w miesiącu
możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:

doświadczenie na stanowisku montera regipsów (mile widziana praca we Francji)
samodzielność
dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
umiejętność czytania rysunku technicznego i trasowania
podstawowa znajomość języka francuskiego
własne narzędzia do pracy
posiadanie prawa jazdy kat. B i auta na wyjazd

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1204557

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2024-04-18 11:25:51
Ilość wyświetleń:
72
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PatrycjaInterimax
Państwo: Polska
Województwo: Małopolskie
Nr telefonu: +48 607 901 622

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: patrycja.witas@hrbcgroup.eu

 Wersja strony na komórkę:
- Monter płyt KG - okolice Epinal