Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204545

Spawacz TIG/MIG/MAG

Oferta pracy w Holandii

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
- spawanie stali nierdzewnej metodą TIG/MIG

Wymagania:
- doświadczenie min. 5 lat na ww. stanowisku
- aktualne certyfikaty spawalnicze
- komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego lub niemieckiego
- mile widziany własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)

Oferujemy:
- holenderskie warunki zatrudnienia
- stawka: 11, 50-14, 50 euro netto/h
- pomoc w zakwaterowaniu
- pełen pakiet socjalny

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV (mile widziane również referencje, certyfikaty, świadectwo szkolne, itp.) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: holandia@euro-labora.com

W temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny: SPAWN/NL/2023