Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204219

Operator frezarki CNC

Oferta pracy w Belgii

ABC Work

Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Operator frezarki CNC

Opis stanowiska:
Frezowanie elementów mechanicznych (wiercenie, frezowanie, wytaczanie i gwintowanie)
Samodzielna interpretacja planów
Samodzielne ustawianie niezbędnych narzędzi skrawających
Samodzielne programowanie maszyn: 3-, 4- i 5-osiowe frezarki
Praca z najnowszymi maszynami do obróbki metalu.

Oferujemy:
Wynagrodzenie 17 € brutto/h + premie zmianowe
Voucher na jedzenie 8 € dziennie
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z prawem belgijskim
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 euro po czterech tygodniach pracy
Premia na koniec roku – 8, 33% rocznego wynagrodzenia brutto
Premia wakacyjna – 15, 38% rocznego wynagrodzenia brutto
Świadczenia na każde dziecko
Zapewniony transport – rower
Praca od zaraz

Wymagania:
Znajomość lub doświadczenie we frezowaniu (CNC) (Siemens, Fanuc, Heiden Hain)
Komunikatywny język angielski
Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Wyślij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.

Powiększ