Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204150

Mechanik ciężarówek - HOLANDIA Eindhoven, Utrecht

Oferta pracy w Holandii

Mechanik ciężarówek – HOLANDIA Eindhoven, Utrecht

Zakres obowiązków:

Ogólna konserwacja i naprawy mechaniczne samochodów ciężarowych i/lub dostawczych, takie jak hamulce, zawieszenia, przygotowanie do przeglądu technicznego pojazdu.
Naprawy takie jak wymiana sprzęgła.
Prace przy silnikach (blok silnika, uszczelka pod głowicą), skrzynie biegów, spawy itp

Wymagania:

Masz kilka lat odpowiedniego doświadczenia jako mechanik.
Możesz pracować samodzielnie, ale jesteś też graczem zespołowym.
Mówisz po holendersku i/lub angielsku.

Oferujemy:
- umowa na holenderskich warunkach;
- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia STAWKA DO NEGOCJACJI
- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
- długoterminowe projekty

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!
info@silko-recruiting.com

Powiększ