Praca Za Granicą » Austria - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204147

Lakiernik przemysłowy

Oferta pracy w Austrii

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- lakierowanie części maszyn i urządzeń

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- stawka: od 16, 65 euro brutto/h + diety w wysokości 26, 40 euro netto na dzień roboczy
- mieszkanie nieodpłatne lub 15, 00 euro netto na dzień roboczy dodatku na mieszkanie
- 13, 14 pensja w zależności od branży zatrudnienia

Co nas wyróżnia ?
Jesteśmy na rynku ponad 10 lat.
Pomagamy załatwić E106 dla pracownika i najbliższych oraz spraw formalnych w Austriackiej Kasie Chorych.
Listy z BUAK-u to dla nas również pestka.
Co tygodniowe zaliczki załatwiamy w mig.

Nasze Motto, , Z NAMI WYJEDZIESZ I SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ''

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV (mile widziane również certyfikaty, świadectwo szkolne, itp.) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca@euro-labora.com

W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: LAK/AT/2024