Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204080

Cieśla, zbrojarz 16 euro/godzinę, praca w Niemczech

Oferta pracy w Niemczech

Firma Anthea sp. z o.o. poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Niemczech w zakładach prefabrykacji na stanowiskach Cieśla - zbrojarz

Zakres obowiązków

Produkcja:

stropów lekkich (, , Filigran"),

ścian podwójnych (, , Dopellwand"),

murków oporowych ( "L-wand"),

elementów sprężonych - słupów, podciagów, belek.

Praca przy nowoczesnych, zautomatyzowanych liniach produkcyjnych u naszych klientów w rejonach południowo-zachodnich Niemiec w różnych zakładach.

Wymagania
doświadczenie przy produkcji prefabrykatów betonowych dla osób na stanowiskach specjalistycznych
umiejętność pracy z rysunkiem technicznym dla osób na stanowiskach specjalistycznych
dobra sprawność fizyczna i chęci do pracy
umiejętność organizacji pracy własnej
umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE (przy zachowaniu frekwencji w pracy)

• Legalną pracę na umowę o pracę

• Wynagrodzenie:16 euro brutto w w pierwszej klasie podatkowej

• Polskojęzycznego koordynatora/brygadzistę

• Szkolenia stanowiskowe w języku polskim bezpośrednio na produkcji

• Ubranie robocze

• Transport do miejsca pracy na terenie Niemiec - osoby z własnym samochodem premiowane

• System premiowy dla osób posługujących się językiem niemieckim i/lub angielskim

• Płatny urlop

• Pomoc w organizacji wyjazdu do Niemiec

• Jednorazowy zwrot kosztów przyjazdu do Niemiec i badań lekarskich

• Dokumenty do zwrotu podatku z Niemiec – rozliczenie w I klasie podatkowej

• Możliwość ubezpieczenia członków rodziny

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu i przesłania CV na nasz adres email.

Powiększ