Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204079

Praca dla opiekunki od zaraz - do opieki samotny Senior [89347] Haunsheim

Oferta pracy w Niemczech

OPIS:
Podopieczny ma 94 lata, 170 cm wzrostu, waży 70 kg. Został mu przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Jest osłabiony z powodu wieku. U Seniora rozpoczyna się demencja - umiarkowanie orientuje się co do miejsca, osób i czasu. Jest inkontynentny moczowo. Porusza się za pomocą rolatora. Potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała, ubieraniu, asyście nocnej oraz krojeniu potraw. Otrzymuje leki na sen. Raz dziennie przychodzi Pflegedienst. Regularnie uczęszcza na gimnastykę dla osób starszych. Senior mieszka sam.

OBOWIĄZKI:
Opieka nad domem: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów. Do sklepów jest ok. 20 minut.

OFEROWANE ZAKWATEROWANIE:
Dom na wsi - do dyspozycji opiekuna własny pokój oraz internet.

OCZEKIWANIA NA STANOWISKO:
Opiekunka : dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy nie jest wymagane ale mile widziane.

OFERUJEMY:
- legalne zatrudnienie
- 1500 EURO/NETTO MIESIĄC
- rezerwacja przejazdu
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekuna,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia

KONTAKT:
Wyślij swoją aplikację (kwestionariusz osobowy lub CV ze zdjęciem) na adres rekrutacja@medikraft.pl

Zadzwoń pod numer:
- stacjonarny: 71/ 750 91 33
- komórkowy: 881 519 637, 570 387 174 lub 784 229 276
- Wyślij wiadomość SMS na numer 881 519 637, 570 387 174 lub 784 229 276 o treści OPIEKA Oddzwonimy!

Powiększ