Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203695

Operator sprzętu budowlanego

Oferta pracy w Belgii

Miejsce pracy: Buggenhout

ABC Work

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako operator sprzętu budowlanego

Opis stanowiska:
Firma zatrudniająca zajmuje się budową dróg
Obsługa koparek, spycharek, walców, maszyn do asfaltowania i innych dużych maszyn w miarę
potrzeb.
Ścisłe stosowanie się do instrukcji inżynierów lub nadzorujących dotyczących budowy dróg, w tym
niwelowania terenu, układania asfaltu lub betonu oraz zagęszczania materiałów
Zapewnienie bezpieczeństwa sobie i innym na miejscu pracy poprzez przestrzeganie przepisów i
procedur bezpieczeństwa
Konserwacja i inspekcja maszyn w celu zapewnienia ich prawidłowego funkcjonowania i
bezpiecznego użytkowania
Ewentualna pomoc w załadunku i rozładunku materiałów oraz w przygotowywaniu miejsca pracy.

Oferujemy:
Wynagrodzenie od 17, 40€/h brutto w zależności od doświadczenia
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania pokoje jednoosobowe
Składki zdrowotne,
Zagraniczna umowa,
Dodatki za dojazdy do pracy,
Zwrot początkowych kosztów przyjazdu do Belgii,
Pomoc koordynatora wielojęzycznego przez cały okres kontraktu,
Dobre warunki pracy,
Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
Indywidualne podejście do kandydata.

Wymagania:
Uprawnienia na sprzęt budowalny
Certyfikat VCA lub chęć jego uzyskania
Prawo jazdy kat. C lub C+E
Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego

Wyślij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1203695

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2024-04-12 10:44:30
Ilość wyświetleń:
60
Stawka za godzinę:
17.40

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ABCWork23
Państwo: Polska
Nr telefonu: +48 570 221 444

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@abcwork.eu

 Wersja strony na komórkę:
- Operator sprzętu budowlanego