Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203667

Spawacz półautomat lub TIG- Belgia

Oferta pracy w Belgii

Miejsce pracy: Veurne
ABC Work

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako spawacz

Posiadasz inne doświadczenie? Zgłoś się!- Tobie również postaramy się pomóc

Opis stanowiska:
Firma projektuje niestandardowe koncepcje biur i tworzy inspirujące środowiska pracy
Spawanie metodą TIG lub półautomatem
Praca na dwie zmiany ranki i popołudnia lub stała zmiana nocna

Oferujemy:
Wynagrodzenie 15.50€- 17€ brutto/h + dodatki za zmiany
Bony na posiłki 7, 55€ dziennie
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
Składki zdrowotne,
Zagraniczna umowa,
Dobre warunki pracy,
Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
Indywidualne podejście do kandydata.

Wymagania:
Doświadczenie w zawodzie
Mile widziane prawo jazdy i auto na dojazdy do pracy
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Wyślij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.

Powiększ