Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203656

Spawacz /Mechanik

Oferta pracy w Belgii

Miejsce pracy: Belgia- Waregem
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Spawacz/ mechanik

Opis stanowiska:
Praca w firmie specjalizującej się w budowie, naprawie i konserwacji przyczep,
Godziny pracy 8- 16.30 ( możliwe nadgodziny)

Oferujemy:
Wynagrodzenie od 16€ do 21, 56€ brutto/h zależy od doświadczenia
Bony ekologiczne
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania pokoje 1 osobowe
Składki zdrowotne,
Zagraniczna umowa,
Dobre warunki pracy,
Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
Indywidualne podejście do kandydata,
Praca od zaraz

Wymagania:
Doświadczenia jako spawacz/mechanik, znajomość mechaniki samochodów ciężarowych będzie ogromnym atutem
Ważne certyfikaty będą dużym atutem
Komunikatywna znajomość angielskiego
Prawo jazdy
Chęć rozwoju i długotrwałej współpracy

Wyślij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.

Powiększ