Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203629

Spawacz mag 135 darmowe zakwaterowanie. Umowa na warunkach niemieckich

Oferta pracy w Niemczech

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz mag 135

Darmowe zakwaterowanie. Oferty pracy dla spawaczy w Niemczech.

Oferujemy:

praca w systemie 2 zmianowym – 06:00 do 14:00 i 14:00 do 22:30
wynagrodzenie 2.300, 00 € za 168 h
bezpłatne zakwaterowanie
umowa na warunkach niemieckich
wsparcie w procesie rekrutacyjnym

Wymagania:

doświadczenie w spawaniu metodą MAG
j. niemiecki min. A2
czytanie rysunków technicznych
materiał to stal czarna MA 6 1, 5 mm do 8 mm
Zakres obowiązków:

spawanie złożonych zespołów zgodnie z rysunkami i wymaganiami klienta
dobór odpowiedniego sprzętu spawalniczego
tworzenie dokładnie dopasowanych spoin zgodnie ze specyfikacjami i rysunkami
obróbka końcowa spoin i niezależna kontrola jakości

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Tel: 517 455 345. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: rekrutacja@injobs.pl w tytule: „Spawacz mag 135 darmowe zakwaterowanie, imię i nazwisko”

Spawacz mag 135 darmowe zakwaterowanie
Praca Niemcy

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e – mail na adres info@injobs.pl ”.

Oferty pracy za granicą dla elektryków

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data dodania oferty – 2024-04-10

Kraj – Niemcy, Schwabsoien

Wynagrodzenie – 2300€

Powiększ