Praca Za Granicą » Austria - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203577

Pracownik produkcji Operator Maszyn Austria

Oferta pracy w Austrii

Zadania:
1. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko operatora maszyn w przemyśle metalowym.
- Produkuja części do pojazdów, maszyn rolniczych i kolejek linowych
- wymagania:
znajomość niemieckiego, doświadczenie, Uprawnienia na wózki widłowe

oraz

2. kandydatów na stanowisko operatora maszyn w przemyśle drzewnym.
- Produkuja mebli i stolarki okiennej
poszukujemy osób do przyuczenia ze znajomością języka niemieckiego

Oferujemy:
· austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie: 12, 14 - 12, 79 Euro/godzinę + 26, 40 Euro diety dziennie
- możliwość wypracowywania nadgodzin

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać "pracownik produkcji Operator Maszyn Austria"

Powiększ