Praca Za Granicą » Szwajcaria - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203535

Monter fasad i elewacji Szwajcaria

Oferta pracy w Szwajcarii

Obowiązki:

montaż fasad i elewacji wentylowanych

Wymagania:

wykształcenie i doświadczenie na stanowisku montera fasad i elewacji wentylowanych
komunikatywna znajomość języka niemieckiego - B1
Prawo jazdy kat. B
dyplom i referencje od poprzedniego pracodawcy

Oferujemy:

Stawka 31 Franków Szwajcarskich CHF / godzinę brutto
umowę szwajcarską na okres 18 miesięcy
Zakwaterowanie i dojazd do pracy na koszt pracownika
Pokój wieloosobowy: 35 CHF za dobę Pokój 2-osobowy: 50, 00 CHF za dobę Pokój jednoosobowy: 65, 00 CHF za dobę, za nocleg w hotelu podczas wyjazdów płaci pracodawca
Pracę na terenie całej Szwajcarii, siedziba firmy w Kriessern
możliwość wykupienia posiłków 18, 00 CHF
ubranie robocze dostarcza pracodawca

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV po niemiecku, wraz ze zdjęciem na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać "Monter fasad i elewacji Szwajcaria "

Powiększ