Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203501

Kucharz - Domburg

Oferta pracy w Holandii

Kucharz – Domburg, Holandia

Dla naszego Klienta, holenderskiej restauracji w miejscowości Domburg, poszukujemy Kandydatów na stanowisko - kucharz
Lokalizacja – Domburg, Holandia
Start pracy – od zaraz

Oferta:
• Holenderska umowa o pracę
• Praca w holenderskiej restauracji
• Okres zatrudnienia: od kwietnia 2024 do minimum października 2024 (możliwość przedłużenia)
• Godziny pracy: 12:00 - 22:00
• Stawka godzinowa w wysokości €15, 93 brutto +napiwki + nadgodziny
• Zakwaterowanie płatne €300 miesięcznie + opłata usługowa w wysokości €100, która jest pobierana z części napiwków
• Czynsz dla pary to €400 miesięcznie plus opłata usługowa €100 – razem €500
• Zakwaterowanie znajduje się w odległości spaceru od miejsca pracy
• Klient oferuje darmowe posiłki i napoje dla pracowników
• Po naszej rekomendacji, Klient będzie przeprowadzać Video Call z wybranymi Kandydatami
• Klient akceptuje także pary, o ile obie osoby spełniają wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w gotowaniu, a najlepiej doświadczenie w pracy z świeżymi rybami, homarami i ostrygami
• Znajomość języka angielskiego (B1)

Zadania:
• Przygotowywanie i kompletowanie składników do potraw z menu
• Przygotowywanie posiłków i artykułów spożywczych według firmowych standardów
• Pilnowanie, aby porcje i prezentacja żywności spełniały standardy firmowe
• Obsługa sprzętu kuchennego z zachowaniem bezpieczeństwa i odpowiedzialności
• Czyszczenie i sterylizacja obszarów przygotowywania żywności

Powiększ