Praca Za Granicą » Wielka Brytania - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203257

Opiekun Medyczny Anglia

Oferta pracy w Wielkiej Brytanii

Jeśli jesteś osobą która:
- jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym
- ma podstawowe doświadczenie w opiece nad inną osobą
- zna język angielski w stopniu komunikatywnym
- chcesz dobrze zarobić
, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent opieki zdrowotnej(Health Care assistent) w domu pomocy społecznej (różne lokalizacje: min. Plymouth, Somerset, East Sussex oraz Irlandia Północna min. Belfast)

wynagrodzenie: 402 - 500 Funtów za tydzień

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- podstawowe doświadczenie w opiece

Obowiązki:
- pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony

Klient zapewnia: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy:

W temacie prosimy wpisać: Asystent Opieki Anglia Irlandia Północna

Powiększ