Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203167

Blacharz Lakiernik Samochodowy Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Miejsce pracy: różne lokalizacje, min. Stuttgart

WYMAGANIA

lakiernik:

Ustalanie zakresu napraw lakierniczych lub blacharskich
Przygotowanie pojazdu do naprawy i dobieranie koloru
Odkrywanie podłoża (poprzez usunięcie starych powłok)
Odtłuszczanie za pomocą odpowiednich środków
Gruntowanie powierzchni farbami podkładowymi lub podkładami z wypełniaczami
Wyrównywanie powierzchni szpachlami i szlifowanie
Nakładanie natryskowe powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię
Suszenie powłok, a następnie polerowanie po utwardzeniu
Kontrola jakości powłok lakierniczych i wykonanych prac
Współpraca z innymi pracownikami podczas wykonywania zadań lakierniczych

Blacharz:

Naprawa uszkodzonej karoserii samochodów (różne marki)
Montaż i demontaż podzespołów nadwozia
Szpachlowanie, szlifowanie i wygładzanie powierzchni części wygładzanych
Przygotowanie do lakierowania – pierwsza warstwa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Znajomość języka niemieckiego – na poziomie podstawowym
Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
Potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły
Doświadczenie na danym stanowisku
Zaangażowanie i chęć do pracy

OFERUJEMY

Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie: 12, 89 Euro brutto za godzinę, 150 Euro netto tygodniowo diety 20 Euro netto diety za dzień pracy - orientacyjne miesięczne wynagrodzenie Netto - do ręki: od 2700 Euro

Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim
na adres mailowy:
w temacie prosimy wpisać "Lakiernik lub Blacharz Niemcy"

Powiększ